MTA-SZIE Növényökológiai Kutatócsoport

Munkatársak | Kutatás | Oktatás | Publikációk | Pályázatok

 



Név



Beosztás



Telefon mellék

(06-28-522-000)



E-mail



Főépület




 


Prof. Dr. Nagy Zoltán


kutatócsoport-vezető egyetemi
tanár


1751


Nagy.Zoltan@mkk.szie.hu


I. em. 1055


 


Dr. Pintér Krisztina


Tudományos főmunkatárs


1765


Pinter.Krisztina@mkk.szie.hu


I. em. 1053


 


Dr. Fóti Szilvia


Tudományos munkatárs


1756


Foti.Szilvia@mkk.szie.hu


I. em. 1049


 


Dr. Hidy Dóra


Tudományos munkatárs


1756


Hidy.Dora@mkk.szie.hu


I. em. 1049


 


Dr. Péli Evelin Ramóna


Tudományos munkatárs


1751


Peli.Evelin@mkk.szie.hu


I. em. 1044


 


Dr. Koncz Péter


Tudományos munkatárs


1764


Koncz.Peter@mkk.szie.hu


I. em. 1070


 


Papp Marianna


Tudományos segédmunkatárs


1763


Papp.Marianna@mkk.szie.hu


I. em. 1053


 


Balogh Zoltán


technikus


1768


Balogh.Zoltan@mkk.szie.hu


Botanikus Kert Ökofiziológiai Labor